180-026-273L030
NorCompNorComp
180-026-273L030 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 180-026-273L030
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN DB26 FEMALE HD CRIMP NICKEL
Arkusze danych: 180-026-273L030.pdf
120 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 180-026-273L030
Part Number 180-026-273L030 Producent NorComp
Opis CONN DB26 FEMALE HD CRIMP NICKEL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15559 pcs Arkusz danych 180-026-273L030.pdf
Grubość powłoki Finish - Seria 180
Opakowania Bulk Inne nazwy 3826FE
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 26 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia -
Stopień ochrony - Reportaż z kołnierzem Mating Side (4-40)
cechy - Materiał dielektryka -
szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 26 Position Contact Type Signal
Typ złącza Receptacle for Female Contacts Style Connector D-Sub, High Density
Kolor -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
180-026-273L000
180-026-273L000
Producenci: NorComp
Opis: CONN DB26 FEMALE HD CRIMP NICKEL
Na stanie: 23902 pcs
Pobieranie: 180-026-273L000.pdf
RFQ
180-044-101L021
180-044-101L021
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Na stanie: 16634 pcs
Pobieranie: 180-044-101L021.pdf
RFQ