180-026-113R011
NorCompNorComp
180-026-113R011 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 180-026-113R011
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.180-026-113R011.pdf2.180-026-113R011.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 180-026-113R011
Part Number 180-026-113R011 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39732 pcs Arkusz danych 1.180-026-113R011.pdf2.180-026-113R011.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 180
Opakowania Tray Inne nazwy 180026113R011
7826ME
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 26 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT)
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40) cechy Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 3A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy - Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub, High Density Kolor -
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Na stanie: 4984 pcs
Pobieranie: 180-026-112-001.pdf
RFQ
Producenci: NorComp