179-025-413R691
NorCompNorComp
179-025-413R691 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 179-025-413R691
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG/RCPT 25POS R/A
Arkusze danych: 179-025-413R691.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 179-025-413R691
Part Number 179-025-413R691 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG/RCPT 25POS R/A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12064 pcs Arkusz danych 179-025-413R691.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B); 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 179
Opakowania Tray Inne nazwy 179-125MFE
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2, 2
Liczba biegunów 25, 25 Rodzaj mocowania Board Edge, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (4-40)
cechy Board Lock, Grounding Indents, Shielded szczegółowy opis 25, 25 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy Stamped
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub - Stacked
Kolor Black Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
179-025-413R451
179-025-413R451
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG/RCPT 25POS R/A
Na stanie: 14525 pcs
Pobieranie: 179-025-413R451.pdf
RFQ
179-025-513R671
179-025-513R671
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Na stanie: 13558 pcs
Pobieranie: 179-025-513R671.pdf
RFQ