178-015-413R481
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 178-015-413R481
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
Arkusze danych: 178-015-413R481.pdf
245 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 178-015-413R481
Part Number 178-015-413R481 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15853 pcs Arkusz danych 178-015-413R481.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A); 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 178
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2, 2 Liczba biegunów 15, 15
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Mating Side, Female Screwlock (4-40) cechy Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Stamped Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub - Stacked Kolor Black
Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)