174-050-212R141
NorCompNorComp
174-050-212R141 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 174-050-212R141
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 174-050-212R141.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 174-050-212R141
Part Number 174-050-212R141 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4045 pcs Arkusz danych 174-050-212R141.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 174, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 174-150FA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 50 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Reportaż z kołnierzem Mating Side, Female Screwlock (4-40) cechy Mounting Brackets
szczegółowy opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub Kolor Beige
Odstępy od spodu 0.370" (9.40mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER