172-E50-211-021
NorCompNorComp
172-E50-211-021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-E50-211-021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-E50-211-021
Part Number 172-E50-211-021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4436 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Seria 172-E
Opakowania - Inne nazwy 124E09F
124E09F-ND
6550FE
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 50 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT)
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40) cechy -
szczegółowy opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A