172-E25-213R021
NorCompNorComp
172-E25-213R021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-E25-213R021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: 1.172-E25-213R021.pdf2.172-E25-213R021.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-E25-213R021
Part Number 172-E25-213R021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20391 pcs Arkusz danych 1.172-E25-213R021.pdf2.172-E25-213R021.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 172-E, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 172E25213R021
3525FEA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polyamide (PA6T), Nylon 6T Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40)
cechy - szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal