172-E25-102R031
NorCompNorComp
172-E25-102R031 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-E25-102R031
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Arkusze danych: 172-E25-102R031.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-E25-102R031
Part Number 172-E25-102R031 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37969 pcs Arkusz danych 172-E25-102R031.pdf
wire Gauge 20-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 172-E, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 172E25102R031
4125MER
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT)
Reportaż z kołnierzem Mating Side (4-40) cechy Grounding Indents
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A