172-E15-201R021
NorCompNorComp
172-E15-201R021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-E15-201R021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.172-E15-201R021.pdf2.172-E15-201R021.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-E15-201R021
Part Number 172-E15-201R021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 31148 pcs Arkusz danych 1.172-E15-201R021.pdf2.172-E15-201R021.pdf
wire Gauge 20-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Seria 172-E, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 6115FEA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT) Reportaż z kołnierzem Cable Side (4-40)
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal