172-E15-101-021
NorCompNorComp
172-E15-101-021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-E15-101-021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Arkusze danych: 172-E15-101-021.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-E15-101-021
Part Number 172-E15-101-021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5616 pcs Arkusz danych 172-E15-101-021.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated Seria 172-E
Opakowania - Inne nazwy 43E09M
43E09M-ND
6115ME
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT)
Reportaż z kołnierzem Cable Side (4-40) cechy -
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A