172-050-183L031
NorCompNorComp
172-050-183L031 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-050-183L031
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: 172-050-183L031.pdf
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-050-183L031
Part Number 172-050-183L031 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6250 pcs Arkusz danych 172-050-183L031.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 15650MA
temperatura robocza -50°C ~ 125°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 50 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT) Reportaż z kołnierzem Mating Side (4-40)
cechy Grounding Indents szczegółowy opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków - Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub
Kolor - Odstępy od spodu -
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Na stanie: 4350 pcs
Pobieranie: 172-050-182-011.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Na stanie: 5902 pcs
Pobieranie: 172-050-201-021.pdf
RFQ
172-050-183L001
172-050-183L001
Pobieranie: 172-050-183L001.pdf