172-037-202R021
NorCompNorComp
172-037-202R021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-037-202R021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Arkusze danych: 172-037-202R021.pdf
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-037-202R021
Part Number 172-037-202R021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16187 pcs Arkusz danych 172-037-202R021.pdf
wire Gauge 20-26 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 172037202R021
3137FA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Reportaż z kołnierzem Cable Side (4-40) cechy -
szczegółowy opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub Kolor Beige
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Na stanie: 4220 pcs
Pobieranie: 172-037-202-031.pdf
RFQ
172-037-202R011
172-037-202R011
Producenci: NorComp
Na stanie: 13497 pcs
Pobieranie: 172-037-202R011.pdf
RFQ
172-037-202R001
172-037-202R001
Pobieranie: 172-037-202R001.pdf
Opis: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Pobieranie: 172-037-211-001.pdf
172-037-202R031
172-037-202R031
Pobieranie: 172-037-202R031.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...