172-037-142R031
NorCompNorComp
172-037-142R031 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-037-142R031
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Arkusze danych: 172-037-142R031.pdf
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-037-142R031
Part Number 172-037-142R031 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15096 pcs Arkusz danych 172-037-142R031.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Wire Wrap Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 172037142R031
4637MA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Reportaż z kołnierzem Mating Side (4-40) cechy Grounding Indents
szczegółowy opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub Kolor Beige
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
172-037-142R021
172-037-142R021
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Na stanie: 9358 pcs
Pobieranie: 172-037-142R021.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Na stanie: 5976 pcs
Pobieranie: 172-037-142-911.pdf
RFQ
Pobieranie: 172-037-142-031.pdf
172-037-142R011
172-037-142R011
Pobieranie: 172-037-142R011.pdf
Opis: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
172-037-142R911
172-037-142R911
Pobieranie: 172-037-142R911.pdf
172-037-181L001
172-037-181L001
Pobieranie: 172-037-181L001.pdf
172-037-142R001
172-037-142R001
Pobieranie: 172-037-142R001.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...