172-025-283L001
NorCompNorComp
172-025-283L001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-025-283L001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: 172-025-283L001.pdf
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-025-283L001
Part Number 172-025-283L001 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9359 pcs Arkusz danych 172-025-283L001.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 12625FA
172025283L001
temperatura robocza -50°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy -
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub Kolor Black
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
172-025-281L031
172-025-281L031
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Na stanie: 5566 pcs
Pobieranie: 172-025-281L031.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Na stanie: 5264 pcs
Pobieranie: 172-037-101-011.pdf
RFQ
172-025-281L021
172-025-281L021
Pobieranie: 172-025-281L021.pdf
Pobieranie: 172-025-282-021.pdf
172-025-283L011
172-025-283L011
Pobieranie: 172-025-283L011.pdf
Pobieranie: 172-025-283L021.pdf
Pobieranie: 172-025-283L031.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...