172-015-242R031
NorCompNorComp
172-015-242R031 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-015-242R031
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Arkusze danych: 172-015-242R031.pdf
56 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-015-242R031
Part Number 172-015-242R031 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14557 pcs Arkusz danych 172-015-242R031.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Wire Wrap Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 4615FA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy Machined
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub
Kolor Beige Odstępy od spodu -
Produkty powiązane
172-015-242R001
172-015-242R001
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Na stanie: 25346 pcs
Pobieranie: 172-015-242R001.pdf
RFQ
172-015-281L001
172-015-281L001
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Na stanie: 18540 pcs
Pobieranie: 172-015-281L001.pdf
RFQ
Pobieranie: 172-015-242-021.pdf
Pobieranie: 172-015-281-011.pdf
172-015-242R011
172-015-242R011
Pobieranie: 172-015-242R011.pdf
172-015-242R911
172-015-242R911
Pobieranie: 172-015-242R911.pdf
172-015-242R021
172-015-242R021
Pobieranie: 172-015-242R021.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...