172-015-212R911
NorCompNorComp
172-015-212R911 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-015-212R911
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: 172-015-212R911.pdf
1 pcs
10 pcs
35 pcs
70 pcs
105 pcs
280 pcs
525 pcs
1015 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-015-212R911
Part Number 172-015-212R911 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23547 pcs Arkusz danych 172-015-212R911.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 172015212R911
2915FA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40) cechy Board Lock
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub Kolor Beige
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Na stanie: 4095 pcs
Pobieranie: 172-015-241-911.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Na stanie: 5710 pcs
Pobieranie: 172-015-212-911.pdf
RFQ
172-015-212R011
172-015-212R011
Pobieranie: 172-015-212R011.pdf
172-015-212R001
172-015-212R001
Pobieranie: 172-015-212R001.pdf
172-015-212R031
172-015-212R031
Pobieranie: 172-015-212R031.pdf
172-015-212R021
172-015-212R021
Pobieranie: 172-015-212R021.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...