172-015-142R911
NorCompNorComp
172-015-142R911 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 172-015-142R911
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Arkusze danych: 172-015-142R911.pdf
1 pcs
10 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 172-015-142R911
Part Number 172-015-142R911 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27285 pcs Arkusz danych 172-015-142R911.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Wire Wrap Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 172, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 172015142R911
4915MA
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Machined Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub Kolor Beige
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
172-015-142R021
172-015-142R021
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW