171-015-113R021
NorCompNorComp
171-015-113R021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 171-015-113R021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: 1.171-015-113R021.pdf2.171-015-113R021.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 171-015-113R021
Part Number 171-015-113R021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64801 pcs Arkusz danych 1.171-015-113R021.pdf2.171-015-113R021.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 171
Opakowania Tray Inne nazwy 171015113R021
6215ME
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40) cechy Grounding Indents
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A