171-015-103L021
NorCompNorComp
171-015-103L021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 171-015-103L021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.171-015-103L021.pdf2.171-015-103L021.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 171-015-103L021
Part Number 171-015-103L021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79204 pcs Arkusz danych 1.171-015-103L021.pdf2.171-015-103L021.pdf
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 171
Opakowania Tray Inne nazwy 171015103L021
2215ME
temperatura robocza -50°C ~ 100°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Reportaż z kołnierzem Cable Side (4-40) cechy Grounding Indents
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Copper Alloy
Formularz kontaktowy Stamped Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub Kolor Black
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
171-015-102L021
171-015-102L021
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Na stanie: 58792 pcs
Pobieranie: 171-015-102L021.pdf
RFQ
171-015-102L031
171-015-102L031
Producenci: NorComp
Na stanie: 60578 pcs
Pobieranie: 171-015-102L031.pdf
RFQ
Opis: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Pobieranie: 171-015-112-001.pdf
171-015-103L011
171-015-103L011