170-015-272L020
NorCompNorComp
170-015-272L020 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 170-015-272L020
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN DB15 CRIMP FEMALE TIN
Arkusze danych: 170-015-272L020.pdf
120 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 170-015-272L020
Part Number 170-015-272L020 Producent NorComp
Opis CONN DB15 CRIMP FEMALE TIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58085 pcs Arkusz danych 170-015-272L020.pdf
Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated
Grubość powłoki Finish - Seria 170
Opakowania Bulk Inne nazwy 170015272L020
6715FER
temperatura robocza -50°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia -
Stopień ochrony - Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40)
cechy - Materiał dielektryka Polybutylene Terephthalate (PBT)
szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position Contact Type Signal
Typ złącza Receptacle for Female Contacts Style Connector D-Sub
Kolor Black
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
170-015-273L030
170-015-273L030
Producenci: NorComp
Opis: CONN DB15 CRIMP FEMALE NICKEL
Na stanie: 76398 pcs
Pobieranie: 170-015-273L030.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN DB15 CRIMP FEMALE TIN
Na stanie: 5939 pcs
Pobieranie: 170-015-272-000.pdf
RFQ
170-015-273L010
170-015-273L010
Pobieranie: 170-015-273L010.pdf
Pobieranie: 170-015-272-030.pdf
Opis: CONNECTOR STANDARD 15P FEMALE
Pobieranie: 170-015-272L030.pdf
170-015-273L000
170-015-273L000
Pobieranie: 170-015-273L000.pdf
Opis: CONN DB25 CRIMP MALE YLW CHROME
Pobieranie: 170-015-272L010.pdf
Pobieranie: 170-015-272L000.pdf
170-015-273L020
170-015-273L020
Pobieranie: 170-015-273L020.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...