170-015-271L020
NorCompNorComp
170-015-271L020 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 170-015-271L020
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN DB15 CRIMP FEM YLW CHROME
Arkusze danych: 1.170-015-271L020.pdf2.170-015-271L020.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 170-015-271L020
Part Number 170-015-271L020 Producent NorComp
Opis CONN DB15 CRIMP FEM YLW CHROME Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5828 pcs Arkusz danych 1.170-015-271L020.pdf2.170-015-271L020.pdf
Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated
Grubość powłoki Finish - Seria 170
Opakowania Bulk Inne nazwy 3715FA
temperatura robocza -50°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40) cechy -
Materiał dielektryka Polybutylene Terephthalate (PBT) szczegółowy opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position
Contact Type Signal Typ złącza Receptacle for Female Contacts
Style Connector D-Sub Kolor Black
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
170-015-271L010
170-015-271L010
Producenci: NorComp
Opis: CONN DB15 CRIMP FEM YLW CHROME
Na stanie: 52720 pcs
Pobieranie: 170-015-271L010.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN DB15 CRIMP FEMALE TIN
Na stanie: 62792 pcs
Pobieranie: 170-015-272-020.pdf
RFQ
Pobieranie: 170-015-272-030.pdf
170-015-271L030
170-015-271L030
Pobieranie: 170-015-271L030.pdf
170-015-271L000
170-015-271L000
Pobieranie: 170-015-271L000.pdf
Pobieranie: 170-015-272L000.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...