170-015-171L010
NorCompNorComp
170-015-171L010 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 170-015-171L010
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN DB15 CRIMP MALE YLW CHROME
Arkusze danych: 1.170-015-171L010.pdf2.170-015-171L010.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 170-015-171L010
Part Number 170-015-171L010 Producent NorComp
Opis CONN DB15 CRIMP MALE YLW CHROME Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4282 pcs Arkusz danych 1.170-015-171L010.pdf2.170-015-171L010.pdf
Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) Shell Materiał, wykończenie Steel, Yellow Chromate Plated
Grubość powłoki Finish - Seria 170
Opakowania Bulk Inne nazwy 2715MA
temperatura robocza -50°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Cykle krycia -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40) cechy -
Materiał dielektryka - szczegółowy opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position