111-014-103L001
NorCompNorComp
111-014-103L001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 111-014-103L001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN SCSI .085" MALE PNL 14POS
Arkusze danych: 111-014-103L001.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 111-014-103L001
Part Number 111-014-103L001 Producent NorComp
Opis CONN SCSI .085" MALE PNL 14POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61878 pcs Arkusz danych 111-014-103L001.pdf
Rodzaj SCSI Zakończenie Solder Cup
Seria 111 Inne nazwy 1014MA
111014103L001
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 14
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Reportaż z kołnierzem Hollow, Unthreaded
cechy - szczegółowy opis 14 Position Plug Connector SCSI Free Hanging (In-Line) Solder Cup
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug Style Connector Center Strip Contacts
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: NorComp
Opis: CONN SCSI .085" MALE PNL 14POS
Na stanie: 5355 pcs
Pobieranie: 111-014-103-001.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN SCSI .085" FEMALE PCB 14POS
Na stanie: 62474 pcs
Pobieranie: 111-014-213-001.pdf
RFQ
Producenci: HellermannTyton
Opis: PEEK CABLE TIE 85LB 8.6"
Opis: CONN SCSI .085" FEMALE PNL 14POS
111-014-203L001
111-014-203L001
Pobieranie: 111-014-203L001.pdf
Producenci: HellermannTyton
Opis: CABLE TIE 120LB 15.24"