110-014-203L001
NorCompNorComp
110-014-203L001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 110-014-203L001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN SCSI .085" FEMALE 14POS
Arkusze danych: 110-014-203L001.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 110-014-203L001
Part Number 110-014-203L001 Producent NorComp
Opis CONN SCSI .085" FEMALE 14POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5433 pcs Arkusz danych 110-014-203L001.pdf
Rodzaj SCSI Zakończenie Solder Cup
Seria Centronics, 110- Inne nazwy 110014203L001
T1507A
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 14
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis 14 Position Receptacle Connector SCSI Free Hanging (In-Line) Solder Cup Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle
Style Connector Outer Shroud Contacts
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Parallax, Inc.
Opis: BOX PLASTIC
Na stanie: 5157 pcs
Pobieranie:
RFQ
110,EMI,BK
110,EMI,BK
Producenci: Serpac Electronic Enclosures
Opis: BOX ABS BLACK 3.6"L X 2.25"W
Na stanie: 4098 pcs
Pobieranie:
RFQ
Producenci: Bivar, Inc.
Opis: MOUNT CIRCULAR TO18 0.030"
Pobieranie: 110-030.pdf
Producenci: NorComp
Opis: CONN SCSI .085" MALE 36POS
Pobieranie: 110-036-103-001.pdf
Producenci: 3M
Opis: CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
Producenci: Cognimem
Opis: IC ASIC CHIP CM1K 1024 NEURONS
Producenci: 3M
Producenci: NorComp
Opis: CONN SCSI .085" MALE 14POS