UWS1V221MCL1GS
NichiconNichicon
UWS1V221MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UWS1V221MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Arkusze danych: 1.UWS1V221MCL1GS.pdf2.UWS1V221MCL1GS.pdf3.UWS1V221MCL1GS.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UWS1V221MCL1GS
Part Number UWS1V221MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4110 pcs Arkusz danych 1.UWS1V221MCL1GS.pdf2.UWS1V221MCL1GS.pdf3.UWS1V221MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UWS Ripple Current @ Low Frequency 265mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 344.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-9865-2
UWS1V221MCL1GS-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 220µF