UWS1E151MCL1GS
NichiconNichicon
UWS1E151MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UWS1E151MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.UWS1E151MCL1GS.pdf2.UWS1E151MCL1GS.pdf3.UWS1E151MCL1GS.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UWS1E151MCL1GS
Part Number UWS1E151MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4380 pcs Arkusz danych 1.UWS1E151MCL1GS.pdf2.UWS1E151MCL1GS.pdf3.UWS1E151MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UWS Ripple Current @ Low Frequency 192mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 249.6mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 493-9855-1
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 150µF