UWD1C150MCL1GS
NichiconNichicon
UWD1C150MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UWD1C150MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 15UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.UWD1C150MCL1GS.pdf2.UWD1C150MCL1GS.pdf3.UWD1C150MCL1GS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UWD1C150MCL1GS
Part Number UWD1C150MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 528241 pcs Arkusz danych 1.UWD1C150MCL1GS.pdf2.UWD1C150MCL1GS.pdf3.UWD1C150MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria UWD Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-9655-1 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 1.8 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 15µF Aplikacje General Purpose