UVZ2W330MHD
NichiconNichicon
UVZ2W330MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVZ2W330MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVZ2W330MHD.pdf2.UVZ2W330MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVZ2W330MHD
Part Number UVZ2W330MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 120656 pcs Arkusz danych 1.UVZ2W330MHD.pdf2.UVZ2W330MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UVZ Ripple Current @ Low Frequency 165mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 264mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-1460
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose