UVZ2V100MPH
NichiconNichicon
UVZ2V100MPH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVZ2V100MPH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVZ2V100MPH.pdf2.UVZ2V100MPH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVZ2V100MPH
Part Number UVZ2V100MPH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5501 pcs Arkusz danych 1.UVZ2V100MPH.pdf2.UVZ2V100MPH.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UVZ Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 128mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 10µF Aplikacje General Purpose