UVZ2F4R7MPH
NichiconNichicon
UVZ2F4R7MPH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVZ2F4R7MPH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVZ2F4R7MPH.pdf2.UVZ2F4R7MPH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVZ2F4R7MPH
Part Number UVZ2F4R7MPH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5007 pcs Arkusz danych 1.UVZ2F4R7MPH.pdf2.UVZ2F4R7MPH.pdf
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UVZ Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4.7µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 4.7µF