UVZ2F331MRH
NichiconNichicon
UVZ2F331MRH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVZ2F331MRH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 315V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVZ2F331MRH.pdf2.UVZ2F331MRH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVZ2F331MRH
Part Number UVZ2F331MRH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 315V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5153 pcs Arkusz danych 1.UVZ2F331MRH.pdf2.UVZ2F331MRH.pdf
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria UVZ Ripple Current @ Low Frequency 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 874mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.492" (12.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose