UVZ2E4R7MPH
NichiconNichicon
UVZ2E4R7MPH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVZ2E4R7MPH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVZ2E4R7MPH.pdf2.UVZ2E4R7MPH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVZ2E4R7MPH
Part Number UVZ2E4R7MPH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5693 pcs Arkusz danych 1.UVZ2E4R7MPH.pdf2.UVZ2E4R7MPH.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UVZ Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 62.4mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje General Purpose