UVZ2DR47MEH
NichiconNichicon
UVZ2DR47MEH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVZ2DR47MEH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVZ2DR47MEH.pdf2.UVZ2DR47MEH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVZ2DR47MEH
Part Number UVZ2DR47MEH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5180 pcs Arkusz danych 1.UVZ2DR47MEH.pdf2.UVZ2DR47MEH.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria UVZ Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.6mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 0.47µF Aplikacje General Purpose