UVY2W2R2MPD
NichiconNichicon
UVY2W2R2MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVY2W2R2MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVY2W2R2MPD.pdf2.UVY2W2R2MPD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVY2W2R2MPD
Part Number UVY2W2R2MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 507299 pcs Arkusz danych 1.UVY2W2R2MPD.pdf2.UVY2W2R2MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UVY Ripple Current @ Low Frequency 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 32mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-16207
UVY2W2R2MPD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2.2µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UVY2W221MRD
UVY2W221MRD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 450V RADIAL
Na stanie: 23874 pcs
Pobieranie: UVY2W221MRD.pdf
RFQ
UVY2W2R2MPD1TA
UVY2W2R2MPD1TA
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL