UVR2V470MHA
NichiconNichicon
UVR2V470MHA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2V470MHA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2V470MHA.pdf2.UVR2V470MHA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2V470MHA
Part Number UVR2V470MHA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5169 pcs Arkusz danych 1.UVR2V470MHA.pdf2.UVR2V470MHA.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 608mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 47µF Aplikacje General Purpose