UVR2V220MHD
NichiconNichicon
UVR2V220MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2V220MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2V220MHD.pdf2.UVR2V220MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2V220MHD
Part Number UVR2V220MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 203099 pcs Arkusz danych 1.UVR2V220MHD.pdf2.UVR2V220MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-1219
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UVR2V221MRD6
UVR2V221MRD6
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 350V RADIAL
Na stanie: 44953 pcs
Pobieranie: UVR2V221MRD6.pdf
RFQ
UVR2V101MRA6
UVR2V101MRA6
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Na stanie: 5506 pcs
Pobieranie: UVR2V101MRA6.pdf
RFQ
UVR2V220MHD1TO
UVR2V220MHD1TO
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL