UVR2G010MPD1TD
NichiconNichicon
UVR2G010MPD1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2G010MPD1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2G010MPD1TD.pdf2.UVR2G010MPD1TD.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2G010MPD1TD
Part Number UVR2G010MPD1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1270473 pcs Arkusz danych 1.UVR2G010MPD1TD.pdf2.UVR2G010MPD1TD.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-12862-3
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1µF Aplikacje General Purpose