UVR2E2R2MEA
NichiconNichicon
UVR2E2R2MEA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2E2R2MEA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2E2R2MEA.pdf2.UVR2E2R2MEA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2E2R2MEA
Part Number UVR2E2R2MEA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4551 pcs Arkusz danych 1.UVR2E2R2MEA.pdf2.UVR2E2R2MEA.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 2.2µF