UVR2E101MHA
NichiconNichicon
UVR2E101MHA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2E101MHA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2E101MHA.pdf2.UVR2E101MHA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2E101MHA
Part Number UVR2E101MHA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4119 pcs Arkusz danych 1.UVR2E101MHA.pdf2.UVR2E101MHA.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 832mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose