UVR2D471MRD
NichiconNichicon
UVR2D471MRD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2D471MRD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2D471MRD.pdf2.UVR2D471MRD.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2D471MRD
Part Number UVR2D471MRD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43818 pcs Arkusz danych 1.UVR2D471MRD.pdf2.UVR2D471MRD.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7135A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-1185
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose