UVR2D3R3MED
NichiconNichicon
UVR2D3R3MED Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2D3R3MED
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2D3R3MED.pdf2.UVR2D3R3MED.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2D3R3MED
Part Number UVR2D3R3MED Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1046823 pcs Arkusz danych 1.UVR2D3R3MED.pdf2.UVR2D3R3MED.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 64mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-1175
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 3.3µF Aplikacje General Purpose