UVR2C331MRD6
NichiconNichicon
UVR2C331MRD6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2C331MRD6
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2C331MRD6.pdf2.UVR2C331MRD6.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2C331MRD6
Part Number UVR2C331MRD6 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69231 pcs Arkusz danych 1.UVR2C331MRD6.pdf2.UVR2C331MRD6.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.035A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-1168
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose