UVR2C220MPA
NichiconNichicon
UVR2C220MPA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR2C220MPA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR2C220MPA.pdf2.UVR2C220MPA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR2C220MPA
Part Number UVR2C220MPA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4490 pcs Arkusz danych 1.UVR2C220MPA.pdf2.UVR2C220MPA.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 248mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose