UVR1V220MDD6TP
NichiconNichicon
UVR1V220MDD6TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR1V220MDD6TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR1V220MDD6TP.pdf2.UVR1V220MDD6TP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR1V220MDD6TP
Part Number UVR1V220MDD6TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 807118 pcs Arkusz danych 1.UVR1V220MDD6TP.pdf2.UVR1V220MDD6TP.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-12806-1
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.059" (1.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose