UVR1V102MHA
NichiconNichicon
UVR1V102MHA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR1V102MHA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR1V102MHA.pdf2.UVR1V102MHA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR1V102MHA
Part Number UVR1V102MHA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5209 pcs Arkusz danych 1.UVR1V102MHA.pdf2.UVR1V102MHA.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3225A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose