UVR1HR22MDA
NichiconNichicon
UVR1HR22MDA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR1HR22MDA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR1HR22MDA.pdf2.UVR1HR22MDA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR1HR22MDA
Part Number UVR1HR22MDA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5773 pcs Arkusz danych 1.UVR1HR22MDA.pdf2.UVR1HR22MDA.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.8mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 0.22µF Aplikacje General Purpose