UVR1E100MDD6TP
NichiconNichicon
UVR1E100MDD6TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR1E100MDD6TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR1E100MDD6TP.pdf2.UVR1E100MDD6TP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR1E100MDD6TP
Part Number UVR1E100MDD6TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 876627 pcs Arkusz danych 1.UVR1E100MDD6TP.pdf2.UVR1E100MDD6TP.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-12772-1
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 10µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UVR1E102MPA
UVR1E102MPA
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Na stanie: 5053 pcs
Pobieranie: UVR1E102MPA.pdf
RFQ
UVR1E100MDD6
UVR1E100MDD6
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL