UVR1A220MDA
NichiconNichicon
UVR1A220MDA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR1A220MDA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR1A220MDA.pdf2.UVR1A220MDA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR1A220MDA
Part Number UVR1A220MDA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5256 pcs Arkusz danych 1.UVR1A220MDA.pdf2.UVR1A220MDA.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose