UVR0J102MPA
NichiconNichicon
UVR0J102MPA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVR0J102MPA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVR0J102MPA.pdf2.UVR0J102MPA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UVR0J102MPA
Part Number UVR0J102MPA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4221 pcs Arkusz danych 1.UVR0J102MPA.pdf2.UVR0J102MPA.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UVR Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 621mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose