UVK2G100MPD
NichiconNichicon
UVK2G100MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVK2G100MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVK2G100MPD.pdf2.UVK2G100MPD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVK2G100MPD
Part Number UVK2G100MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 316858 pcs Arkusz danych 1.UVK2G100MPD.pdf2.UVK2G100MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UVK Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 144mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-16115
UVK2G100MPD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 10µF Aplikacje General Purpose